NEWSLETTER
styczeń-luty 2018
Poradnik LangLion - RODO w szkole językowej
Webinaria
Jak ułatwiliśmy korzystanie z Platformy LangLion?
Co słychać u nas w firmie?
Zapraszamy na Konferencję sPASE for Customer Service [+KOD RABATOWY] We współpracy z Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie dedykowane pracownikom obsługi klienta w szkole językowej, które odbędzie się 24 marca 2018 r. w Warszawie.

Anna i Agnieszka z LangLion będą opowiadać m.in. o sprawdzonych sposobach na zdobywanie nowych kursantów, a także jak budować silne i trwałe relacje z klientami w szkole językowej.

Zyskaj 15% zniżki: KOD RABATOWY
Będziemy na SYNERGY GARDEN! Już 07 kwietnia 2018 roku razem z Misiową Rodzinką będziemy na SYNERGY GARDEN w Krakowie. Jest to wydarzenie dedykowane lektorom, metodykom i właścicielom Akredytowanych Centrów metod Teddy Eddie i Savvy Ed. Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska LangLion, przygotowaliśmy ekstra gadżety do zgarnięcia!
Wystąpimy na Zlocie Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych 21 kwietnia 2018 roku spotkacie nas na konferencji dedykowanej metodykom, managerom i właścicielom szkół językowych. W ramach 5 ścieżek wykładowych, znajdziecie wystąpienie Pawła z LangLion, który opowie o tym, jak efektywnie zarządzać szkołą dzięki naszej Platformie. Zapraszamy!
Follow us
Mamy nadzieję, że podobają Ci się nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać. It's not the same without you!