Majowe uwolnienie modułów! Wyzwanie nr 2

Michał Bartosiński opowiada o Majowej promocji

1

Rejestracja online: konfiguracja formularza

Rejestracja online to prosty sposób na zwiększenie liczby klientów. Pozwala na zapisanie się na kurs w Twojej szkole bez wychodzenia z domu! Dane, które zostawi internauta zostaną automatycznie zarejestrowane w systemie Platformy LangLion pod pozycją „nowy kursant”! Sprawdź jak to działa! Na start dokonaj konfiguracji formularza

KROK PO KROKU: Skonfiguruj formularz rejestracji
2

Rejestracja online: osadzenie formularza na stronie www

Jeśli masz już gotowy formularz rejestracji, zmierz się z kolejnym wyzwaniem – osadź go na stronie www szkoły! Jeśli obawiasz się tego kroku, skorzystaj z naszego wsparcia. W poniższym linku znajdziesz pomocny tutorial, albo skontaktuj się z Wojciechem Samorajczykiem z działu Pomocy Technicznej pod numerem telefonu 799 010 338 – pomoże Ci on osadzić formularz na witrynie szkoły. 

KROK PO KROKU: Osadź formularz rejestracji na stronie szkoły
3

Rejestracja online: uzupełnij formularz rejestracji o test poziomujący

Twój formularz rejestracji online może być jeszcze bardziej efektywny jeśli dołączysz do niego test poziomujący. Nie dość, że automatycznie zdobędziesz dane potencjalnego kursanta to dzięki testowi od razu dowiesz się, jaki poziom znajomości języka posiada. Dodatkowym bonusem dla potencjalnego kursanta jest e-mail z wynikami testu, jaki otrzyma automatyczne chwilę po jego wypełnieniu. 

KROK PO KROKU: Dołącz test poziomujący do formularza rejestracji

Majowe uwolnienie modułów to promocja, w ramach której do północy 28 maja możesz całkowicie bezpłatnie korzystać z wszystkiego, co Platforma LangLion ma do zaoferowania.

Zaloguj się na Platformę LangLion i przetestuj moduły, których jeszcze nie znasz!

Primeon Sp. z o.o.
ul. Słowicza 43
02-170 Warszawa
E-mail: anna.cwiklinska@langlion.com
Telefon: + 48 501 874 882
Aby wypisać się z newslettera kliknij na przycisk: wypisz. Twój e-mail zostanie usunięty z listy mailingowej.