Co tracimy nie korzystając z nowych technologii?
Praktyczny przewodnik po Platformie LangLion

 

W szkołach językowych semestr rozpoczął się już na dobre. Najgorętszy okres minął. Przedsiębiorcy wiedzą, że nie jest to jednak moment rozprężenia. To idealny czas na wdrożenia, udoskonalenia i szkolenia, aby kolejny semestr przywitać z mniejszym stresem i wyższymi zwrotami z kursów! 

Nie warto bać się nowych technologii. Co takiego tracą szkoły językowe posługując się narzędziami takimi jak Excel i tradycyjny kalendarz? Przede wszystkim tracą cenny czas, energię, a nie raz również kursantów, którzy coraz częściej wybierają przyjazne dla nich, nowoczesne rozwiązania.

W ramach Webinarium zaprezentujemy dokładne korzyści, jakie dzięki korzystaniu z Platformy LangLion uzyskuje zarówno szkoła, jak i jej kursanci. Ci, który wdrożyli w tym semestrze Platformę LangLion będą mogli poznać głębiej jej funkcje i zweryfikować ewentualne pytania, jakie pojawiły się w czasie pierwszych miesięcy korzystania.

 

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE TWOJA PRACA NIE MUSI BYĆ UCIĄŻLIWA, NIE MUSISZ TRACIĆ CZASU, MOŻESZ ZWIĘKSZAĆ ZYSKI SWOJEJ SZKOŁY I ZDOBYWAĆ CORAZ WIĘCEJ KURSANTÓW.

 

Zarejestruj się na darmowe szkolenie online i przygotuj się wraz z nami na nowy semestr w swojej szkole językowej!

 

TECHNOLOGIA MOŻE BYĆ TWOIM NAJWIĘKSZYM SPRZYMIERZEŃCEM W PROWADZENIU NOWOCZESNEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ.

 

DOŁĄCZ DO WEBINARIUM!
Środa, 26 listopada 2014 r, godzina 10.00
Szkolenie jest darmowe.
Przewidywany czas trwania to 2h.

 

 Webinarium poprowadzi:
Michał Bartosiński od 6 lat pracuje na przecięciu nowych technologii oraz edukacji. Jest założycielem, wiceprezesem spółki Primeon, która dostarcza nowoczesnych rozwiązań dla szkół, m.in. współtworzył Platformę LangLion.

Primeon Sp. z o.o.
ul. Słowicza 43
02-170 Warszawa
E-mail: anna.cwiklinska@langlion.com
Telefon: + 48 501 874 882
Linkedin Facebook